Вход | Регистрация

Як поводитися чоловікові, щоб його пробачила дружина

12 января 2013, 23:31
Володимир
журналист
Як поводитися чоловікові, щоб його пробачила дружина

Порада перша - ваше вибачення повинно бути щирим. Просіть пробачення, а якщо потрібно, то зробіть це ще раз, але при цьому не виправдовуйтеся, а просто вибачитеся. Якщо ви визнаєте вину беззастережно, то це покаже, що ви усвідомили помилку і готові на те, щоб ситуація залишилася в минулому.


Порада друга - потрібно переконати дружину, що ви шкодуєте про помилку. Розкажіть дружині, що зовсім не збиралися її засмучувати і бачити її в засмучених почуттях вам боляче. Але при цьому не слід перегравати (створювати образ жертви), просто розкажіть, що при такому ж збігу обставин (якби можна було повернутися в часі до початку ситуації), ваші дії були б іншими.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Розвінчуємо чоловічі міфи про жінок - відносини і сім'я
Порада третя - покажіть, що любите дружину і дбаєте про неї. Будьте терплячими і уявіть, що між вами і дружиною деяку відстань, нехай вона має час на те, щоб її думки впорядкувати. Але при цьому ви не повинні дати їй можливості зробити щось погане вам - випередите дії дружини і покажіть їй свою любов. Незалежно від того, як холодно вона себе веде з вами, покажіть, що все одно не припиняєте піклуватися про неї. Наприклад, ввечері, коли дружина повернулася додому з роботи, поцікавтеся її справами, а якщо вона засмучена, підтримаєте (будь-якій жінці приємно увага, що їй приділяє улюблений).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як правильно приступити до роботи без шкоди для душі і тіла


Порада четверта - згадайте, що таке флірт. Постарайтеся повернутися в той час, коли ви тільки познайомилися, згадайте ті почуття. Дуже часто відносини в родині псуються через проблеми на роботі, у фінансах або з дітьми, тому варто трохи відсторонитися від рутинних проблем і подивитися з боку на ваші стосунки, якими вони є зараз, і якими ви б хотіли, щоб вони були. Пофліртуйте з дружиною, постарайтеся розсмішити і проявляти стільки уваги, як на початку вашого життя разом.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

З чого починати ранкову розминку чоловікові?


Порада п'ята - показуйте дружині, що ви не налаштовані здаватися і готові будь-якими силами відновити добрі стосунки у вашому шлюбі.Fitness Poisk - фитнес клубы, тренажерные залы, боевые искуства

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net