Вход | Регистрация

Як знайомитися в супермаркеті?

12 января 2013, 23:41
Володимир
журналист
Як знайомитися в супермаркеті?

Поради, як познайомитись з прекрасною незнайомкою в супермаркеті...


На касі. Тут краще місце для знайомства, звичайно ж, з касиркою, яка не зможе швидко втекти, сказавши, що поспішає. Однак пам'ятайте, що на знайомство у вас всього декілька хвилин, так що дійте швидко.У черзі до каси. Тут дуже просто визначити, що любить дівчина і як збирається провести вечір, для цього потрібно просто подивитися в її корзину. Якщо там лежать цукерки і жіночий журнал, то, швидше за все вечір у дівчини вільний. Саме час познайомитися, наприклад, запропонувавши сплатити її покупку.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як організувати перше побачення чоловікові?В хлібобулочному відділі. Тут потрібно бути обачним, так як можна потрапити в халепу з темою, забувши, що будь-яка дівчина боїться погладшати від смачних булок. Закличте на допомогу фантазію і гумор, і дійте.У відділі фруктів і овочів. Тут потрібно приділяти увагу здоровому способу життя. Відмінно діє «метод папуги», коли ви будете брати все те, що взяла вподобана дівчина. Так ви точно зверніть на себе увагу.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Чи варто обговорювати з дівчиною колишніх подругУ кондитерському відділі. Знайте, що він найромантичніший, тому флірт тут повинен бути обережним і ні в якому разі не вульгарним.У бакалійному відділі. Тут ви можете зустріти розумних жінок, які не скупляться на поради, що дуже зручно, адже для знайомства досить тільки запитати що-небудь про каві, чаї, крупі або іншому продукті.
У відділі алкоголю. Дівчата, які добре розбираються в спиртних напоях, відрізняються відмінним почуттям гумору, тому жартуйте і буде вам щастя.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як правильно приступити до роботи без шкоди для душі і тілаУ відділі м'яса. Тут познайомитися досить просто, якщо згадати, що світ захоплює вегетаріанство і потрібно терміново обмінятися телефонами на випадок, якщо ви опинитеся останніми мясоїдами на планеті.У відділі молочних продуктів. Жінкам чомусь здається, що чоловік у цьому відділі взагалі не розбирається, ну і не будемо розбивати цю ілюзію, запитавши дівчину, що це за цифра на упаковці - жирність або термін придатності. Можна скористатися і описаним раніше «методом папуги».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як поводитися чоловікові, щоб його пробачила дружинаУ відділі господарських товарів. Тут вам, швидше за все, нічого не світить, тому що в цьому відділі найчастіше зустрічаються заміжні дами.строительство на дачном участке

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net