Вход | Регистрация

Як вижити після походу за покупками з коханою жінкою

12 января 2013, 23:49
Володимир
журналист
Як вижити після походу за покупками з коханою жінкою

І тут раптом отримують від улюбленого злісний випад - «ти ще довго?». А підсумок, я думаю, зрозумілий, цивілізовано все вирішити не вийде. Що ж робити, нам, чоловікам, якщо має бути похід в магазин, а сваритися з коханою не хочеться?


В ідеалі було б відмінно залишитися вдома або хоча б зовні, віддавши коханої гаманець, але не всі можуть змиритися з такими наслідками для ваших фінансів, тому часто доводиться йти в магазин. Що робити в таких випадках?


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як знайомитися в супермаркеті?


По-перше, не ходіть за жінкою. Ви не тільки втомитеся, але й будете дратувати свою даму серця. Щоб всі були задоволені, можна чекати її у примірювальній або в якийсь інший непримітною частини магазину, де можна і на інших жінок подивитися.По-друге, не варто вживати слова «жах, які ціни», «це так дорого!», «І ця ганчірка коштує стільки?» І подібні. Чревато. Але, якщо ви не боїтеся розгніваної жінки (а вона в запалі гніву може розповісти вам самі правдиві факти про вашу персону і подарувати безліч комплексів), то можете робити зауваження. А може ви вже давно мрієте позбутися цієї жінки? Тоді коментуйте і побільше.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як поводитися чоловікові, щоб його пробачила дружина
По-третє, не потрібно критикувати речі, які вже мчать вашої благовірної на касу. Собі дорожче. Якщо благовірна взяла плаття, яке стоїть, як ваша зарплата, і відправляється до примірювальній, не варто її зупиняти. Воно може не підійти або вона просто захотіла поміряти річ, яку не купуватиме (навіщо це робити, нам не зрозуміти, ну і не потрібно).По-четверте, не потрібно говорити, що одяг гарна, але погано сидить, так як жінка повна або худа. Тут не варто говорити правду, навіть якщо жінка набридла.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як підібрати засоби від випадіння волосся чоловікові?По-п'яте, не потрібно корчити скорботну пику і постійно дивитися на годинник. І відразу змиріться, що врятувати гроші не вийде, краще все оплатити і заспокоювати себе тим, що гроші в житті - не найголовніше. І це дійсно так.Почему нужно знать налоговое и бюджетное право какие в этом плюсы

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net