Вход | Регистрация

Які поради допоможуть поліпшити матеріальне становище

13 января 2013, 00:00
Володимир
журналист
Які поради допоможуть поліпшити матеріальне становище

Ось поради для тих, хто, приклавши невеликі зусилля, зможе зробити своє фінансове становище більш сприятливим:


1. Намагайтеся не брати кредити, вони збільшують вартість покупки більш ніж на 25 відсотків. Краще збирати гроші на бажане поступово, а якщо пристрасть брати кредити вже глибоко в вас вкоренилася, то беріть гроші не у банку, а у людей.2. Щотижня відкладайте певну суму. Це дуже важливо для вашого матеріального благополуччя. Заведіть конверт чи гаманець і відкладайте в нього 4-5 відсотків свого доходу. Наприклад, якщо ви отримуєте 30 тисяч рублів, то за місяць набереться 4600 рублів. Ви не відчуєте зменшення витрат на дану суму, зате в кінці року зможете себе порадувати тим, що виявите в конверті більше 50 тисяч рублів. Відчутно?


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

3 ПРИЙОМУ РОЗВИТКУ ПАМ'ЯТІ3. Постарайтеся більше бувати вдома, так як нічне життя пов'язана із зайвими витратами.4. Будьте обережні, роблячи покупки в інтернет-магазинах. Пам'ятайте, що багато речей в них подано спеціально так, щоб залучити покупців. Деякі товари краще купувати після того, як їх помацати і оглянеш.5. Покупки потрібно планувати. Складіть список, що вам потрібно купити в найближчі 30 днів, при цьому необхідні речі записуйте в першу чергу, а те, що вам не дуже й потрібно - на останні дні місяця. Тоді є більше шансів не купити ту нісенітницю, яку ви запланували на кінець місяця.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

СИНДРОМ ЭМОЦИОНАЛЬНОГО ВЫГОРАНИЯ
6. Намагайтеся харчуватися вдома. Звичайно, іноді цей пункт складно виконаємо, але хоч один місяць порахуйте, скільки ви витрачаєте на вечері в кафе і ресторанах, тоді ваша думка відразу зміниться.7. Вкладайте гроші в своє здоров'я - займіться спортом. Так ви заощадите на лікування в майбутньому, а воно зараз коштує недешево.8. Користуйтеся системами обліку своїх фінансів. Вони дозволяють краще орієнтуватися у своїх доходах і видатках.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як підібрати засоби від випадіння волосся чоловікові?9. Викидайте непотрібне. Так ви і очистіть свою квартиру, і перестанете купувати подібні речі.10. Гроші тримаєте не вдома, а на депозиті. Так ви хоча б частково покриєте інфляцію.

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net