Вход | Регистрация

Основні та типові помилки всіх курців.

13 января 2013, 00:05
Володимир
журналист
Основні та типові помилки всіх курців.

1. Курити краще, ніж бути алкоголіком. Курці називають багато позитивних сторін своєї пристрасті - збільшення працездатності, схуднення, краще нюх, створення довірчої обстановки і так далі. Тим не менш, через деякий час нікотин починає викликати виснаження нервової системи і забирати в людини сили, скорочуючи його життя.


2. Я поки здоровий і невідомо, чи буду хворий в майбутньому. Молода людина не думає про старість, здоровя - про те, як він захворіє. Особливо шкідливі такі омани для підлітків, які знають про шкоду, але поводяться так, ніби їх це не стосується.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як вижити після походу за покупками з коханою жінкою3. Поки я не покурю, нічого не тямлю і робити не можу. Чомусь побутує стереотип, що труднощі життя можна подолати, якщо покурити. Проблема лише в тому, що сигарети і нікотин не можуть вирішити ваші проблеми і позбавити від стресу, вони лише заглушають мозок.4. Палить людина виглядає престижніше і більш незалежним. На підтримку цього омани працює реклама, кіно й інші зовнішні впливи. І люди, невпевнені в собі, беруть сигарети, прагнучи наслідувати своїм лідерам або кумирам. Так випускник вузу, який отримав нову роботу, відразу відправляється в курилку, адже там можна поспілкуватися з досвідченими людьми.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як правильно приступити до роботи без шкоди для душі і тіла
5. Куріння допомагає бути худим. Це дуже розповсюджена ілюзія. Придивіться і ви напевно помітите товстого людини з сигаретою. Чому ж він не схуд? Дійсно, після тривалого періоду куріння і відмови від цієї звички зазвичай набирається вага, але це відбувається тому, що відновлюється апетит і смакова чутливість.6. Куріння допомагає зігрітися взимку. Коли нікотин і інші отрути з тютюну потрапляють в тіло, вони підвищують артеріальний тиск і частоту пульсу, що сприймається людиною, як зігрівання. А так як це постійно повторюється, то резерви організму виснажуються і виникають захворювання серця і судин.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як підібрати засоби від випадіння волосся чоловікові?
7. Куріння заспокоює і знімає нервову напругу. Тютюнові отрути дійсно гальмують нервову систему і дають відчуття комфорту на деякий час, але взамін людина отримує новий стрес - коли немає сигарети. У підсумку він вже не може розслабитися без тютюну.

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net