Вход | Регистрация

Як чоловікові позбутися свого живота

13 января 2013, 00:20
Володимир
журналист
Як чоловікові позбутися свого живота

Щоб заняття в залі допомогли вам позбавитися від зайвої ваги, дотримуйтесь таких порад:


1) Тренуйте все. Вам не потрібна роздільна тренування, на одному занятті повинні бути задіяні абсолютно всі м'язи. Також не потрібно націлюватися на більші ваги, більш важливо, щоб тренінг був інтенсивним. Для кожної вправи потрібно робити кілька розминок підходів, а потім один основний. І не дивіться на програми інших, у вас і завдання інше.2) Тренуйтеся вранці натщесерце. Досить кількох разів на місяць влаштовувати «голодні» тренування з самого ранку, головне - потім не обідати «за двох».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як підібрати засоби від випадіння волосся чоловікові?3) Найчастіше качайте прес - мінімум двічі в день. При цьому не особливо важливо кількість підходів, головне - часто навантаження на ці м'язи.4) Бігайте крос. Не кожен день, звичайно, інакше вам це набридне швидше, ніж буде видно результат. Найбільш оптимальний варіант - пробіжка один раз на тиждень, але по максимуму, тобто настільки багато кілометрів, наскільки зможете.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У який час краще ходити чоловікові в спортзал?


5) Гуляйте. А ось це пораду можна використовувати щодня, так як прогулянки дуже добре позначаються на схудненні. Нехай у вас з'явиться нова хороша звичка - перед сном прогулятися мінімум півгодини.
6) Танцюйте. Це прекрасна альтернатива спортзалу. Якщо немає можливості піти на тренування, вирушайте на дискотеку, тільки не сидіть біля барної стійки, а відразу йдіть у натовп і рухайтеся, рухайтеся.7) Запишіться на єдиноборства. Такі тренування прекрасно зганяють жир і дають більше впевненості в собіЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як правильно приступити до роботи без шкоди для душі і тіла
8) Займайтеся сексом. Це найбільш приємний спосіб схуднути, головне - регулярність.9) Придбайте велотренажер. Тут, як і в раді з кросом, щоденні короткі заняття не підходять. Краще раз на тиждень, але до повністю мокру футболку.10) Займаючись з вагами, вибирайте менші, а от кількість повторень повинно бути більше.

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net