Вход | Регистрация

Що може дізнатися жінка про тебе, подивившись на твій будинок

13 января 2013, 00:33
Володимир
журналист
Що може дізнатися жінка про тебе, подивившись на твій будинок

* Якщо у тебе немає книг. Її висновок: у тебе немає мізків. Не потрібно купувати цілу бібліотеку, достатньо придбати хоча б кілька книжок і журналів, так ти покажеш, що являєшся різносторонньою особистістю. Добре б купити хоч парочку старих книг.


* Якщо твоя ванна кімната брудна. Її висновок: ти не дбаєш про гігієну. Які основи прибирання ванної кімнати? По-перше, очисть зовнішню поверхню. По-друге, протри унітаз (включаючи кришку). По-третє, подбай, щоб там було мило і чистий рушник.* Якщо твоя кухня добре обладнана (тобто потрібна начиння і книги з кулінарії). Її висновок: ти вмієш готувати. Досить купити дві енциклопедії та одну спеціальну книгу (наприклад, як готувати пасту) - і це додасть тобі балів в її очах. Купуючи начиння, подбай, щоб у будинку був штопор і прихватки.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як підібрати засоби від випадіння волосся чоловікові?* Якщо у тебе є спортивні пам'ятні речі, але відсутня спортінвентар. Її висновок: ти давно закинув спорт. Колекція кубків, які ти завоював в юності, сподобається більше друзям, ніж дівчині. І якщо пам'ятний приз не стоїть поряд з відповідним інвентарем, то ти виглядаєш не атлетом, а більше глядачем.
* Якщо на твоєму столі є щось, що нагадує про колишньої пасії. Її висновок: ти ще не порвав зв'язок з минулим. Всі фотографії колишніх і подарунки від них повинні бути надійно заховані, а якщо ти їх постійно використовуєш, то не потрібно розповідати про те, як ця річ виявилася у тебе. А ось про фото брехати не треба, все одно правда випливе і буде тільки гірше.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У який час краще ходити чоловікові в спортзал?* Якщо у тебе є рослини або домашні тварини. Її висновок: ти вмієш піклуватися не тільки про самого себе. Купи рослини, за якими не потрібно багато доглядати, наприклад, карликові дерева або кактуси.* Якщо у тебе повний холодильник. Її висновок: ти самодостатній. Тільки не думай, що потрібно забити холодильник пивом і закускою до нього, нехай там будуть яйця, фрукти, якийсь салатик.

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net