Вход | Регистрация

Як зрозуміти, що жінка хоче зайнятися з вами любов'ю

16 января 2013, 20:06
Володимир
журналист
Як зрозуміти, що жінка хоче зайнятися з вами любов'ю

Які жіночі сигнали свідчать про готовність жінки до інтиму?


1) Вона постійно доторкається до вас. Неважливо, де ви і що робите (сидите в ресторані, танцюєте в клубі тощо), так вона показує, що з вами їй приємно. Але будьте пильні - якщо вона торкається і до інших, то така поведінка для неї звична і не веде до інтимної близькості.2) Жінка залишається з вами поговорити, коли всі інші кудись пішли, наприклад, танцювати. Але і тут є ризик, що вона просто не хоче танцювати.3) Запрошення на чашку «кава» до себе додому. В лапках тому, що так часто маскують пропозицію зайнятися зовсім не цим. Тим не менш, жінка може бути просто ввічливою і запрошувати іменно на каву.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Существует ли дружба между мужчиной и женщиной?4) Вона розмовляє з вами про секс, причому розмова ведеться наодинці. Це досить прямий натяк.5) Ви чуєте з її вуст сексуальні компліменти, наприклад, вона захоплюється не новими брюками, а вашою попкою, не сорочкою, а м'язами грудей. Це ознака, що жінці дуже хочеться побачити вас без одягу.
6) Вона ділиться з вами їжею, коли ви обідаєте або вечеряєте в ресторані. Це показник, що жінці дуже комфортно у вашому суспільстві.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вместе или врозь - вот в чем вопрос?7) Під час розмови вона дивиться на ваші губи. Зазвичай люди дивляться в очі іншої людини, а за губами стежать хіба що в ситуації, коли навколо дуже шумно.Що ж робити, якщо жінка подає вам явні сигнали, що показують, що вона не проти інтимних відносин? Ніколи не запитуйте дозволу обняти чи поцілувати, жінки таке не люблять. Беріть ситуацію в свої руки, дійте і завжди давайте їй можливість відмовити, адже ви можете помилятися в трактуванні сигналів.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 мифов о сексе и отношенияхЯкщо ви весело проводите час в компанії, то дізнатися про бажання жінки можна, просто запитавши, що вона робить після цього. Якщо у вас побачення, то не потрібно цілувати або обіймати жінку на очах у всіх, спочатку залишіться наодинці. Якщо ж дама вам відмовила, вибачтеся і скажіть який-небудь комплімент, але ніколи не звинувачуйте її в тому, що вона дала вам привід (так відповідають тільки слабаки).

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net