Вход | Регистрация

Чи справедливі докори наших дружин?

16 января 2013, 20:23
Володимир
журналист
Чи справедливі докори наших дружин?

Одними з найбільш частих закидів дружин є слова про те, що чоловік мало заробляє. І найчастіше такі закиди можна назвати справедливими, адже чоловік є главою сім'ї та підтверджує цей статус не тільки приналежністю до чоловічої статі. Саме чоловік зобов'язаний забезпечити свою сім'ю всім необхідним, а деяким чоловікам простіше огризатися, ніж витратити свої зусилля на додатковий заробіток. Зараз маса умов для заробітку, але потрібно діяти, а не лежати на дивані і чекати милості від долі.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що може дізнатися жінка про тебе, подивившись на твій будинокНа другому місці за частотою пред'явлення - закиди щодо поділу домашніх обов'язків. Так, якщо чоловік заробляє достатньо, а його дружина не працює, то і вимоги до того, щоб удома завжди було чисто, смачно і красиво - повністю справедливі.Робота домогосподарки досить важка, вимагає багато часу і сил. А що робити, якщо працюють обоє з подружжя? Чоловіки чомусь вважають, що вони втомилися за робочий день і мають всі права отримати вдома вечерю і полежати на дивані. Але чому те, що дружина теж працювала і втомилася, не враховується?


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як переконати начальствоНаступною категорією справедливих докорів дружин є тема стосунки чоловіка і дітей, адже якщо взяти готування, прання і прибирання, можна сказати, що це більше обов'язки дружини, а дітей повинні виховувати обоє. Батько важливий і для хлопчиків, і для дівчаток. Він повинен постійно пам'ятати, що є прикладом для дітей.Не менш справедливі докори від подружжя у відношенні міцних напоїв, якими зловживає чоловік. Дуже багато чоловіків упевнені, що вони п'ють «як усі», виправдовуючи себе, що вони хочуть розслабитися, п'ють на зароблене або це їх особиста справа. Насправді це все виправдання п'яниць і алкоголіків, а п'ють зовсім не всі, а навіть ті, хто п'є, робить це по-різному (хтось задоволений і однією чаркою, а комусь і двох пляшок мало).


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как продвинуться по карьерной лестнице?І останній справедливий закид від дружини - щодо сексуального егоїзму чоловіка. Якщо жінка не задоволена сексуальним життям, їй не подобаються приставання чоловіка і тоді вона дорікає йому в постійній заклопотаності.

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net