Вход | Регистрация

Які несподіванки приносить нам життя з жінкою

16 января 2013, 20:31
Володимир
журналист
Які несподіванки приносить нам життя з жінкою

 Я ніяк не міг звикнути, що раз на тиждень або два, мене з роботи зустрічала практично інша людина, так як їй раптом хотілося змінити окрас. От і доводилося звикати до рудої, червоної, шатенка або блондинці, але як тільки мені це з горем навпіл вдавалося привикнуть, масть знову змінювалася.


 Дуже несподівано для мене було те, що вона майже не користувалася плитою, харчуючись лише салатиками, кефіром та іншої дієтичної нісенітницею. Після моїх недвозначних натяків я отримував картоплю-пюре (звичайно, з грудками) і ніяк не міг зрозуміти, чому вона злиться на запитання «а є у нас щось їстівне?».ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як поводитися чоловікові, щоб його пробачила дружина Забувала вона не тільки про готування, але й про прання. І не допомагало навіть наявність машинки-автомату, постійно доводилося попереджати, що запаси чистого одягу закінчуються.З нежиттю вона відразу ж відправлялася в ліжечко, від сильного притискання відразу покривалася синцями, а про щомісячне нездоров'я взагалі згадувати страшно. Сила-силенна грошей ішло на гінеколога, стоматолога, різні травки та аромамасла.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як вижити після походу за покупками з коханою жінкою Вона дуже багато розмовляла, а мені можна було взагалі мовчати або піддакувати. І при цьому вона не переносила, коли вдома тихо, тому у нас скрізь були включені телевізор, радіо або магнітофон. Про телебачення окрема розмова, вона дивилася все підряд і всіляко опиралася переключенню каналів, навіть якщо там йшла реклама.


 Вона прагнула все контролювати - і де я був, і що робив, і з ким розмовляв, і куди витрачав гроші, і що їв на обід, і так далі. Ніщо не заважало їй на кілька годин займати ванну, де кількість шампуню, гелю, піни, креми та іншої косметичної продукції було просто величезним. До того ж, моя ненаглядна постійно брала мої бритвені верстати, а на саме гоління витрачала зовсім не 10 хвилин, як я.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що може дізнатися жінка про тебе, подивившись на твій будинок Практично всі дні календаря на її думку були наповнені важливими датами і подіями, які я також повинен був пам'ятати. Вона погано орієнтувалася в цифрах. Якщо вона обіцяла прийти на годину, то можна було чекати її з дванадцяти до трьох, якщо вона хотіла взяти тисячу рублів, то неодмінно брала півтора, якщо збиралася з'їсти одне тістечко, то реальний рахунок починався від трьох.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зрозуміти, що жінка хоче зайнятися з вами любов'ю Крім цього, вона погано орієнтувалася в словах, іноді смішно називала речі і плуталася, де право і де ліво. Але, що цікаво, ми розуміли один одного просто чудово.

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net