Вход | Регистрация

Які тачки подобаються дівчатам

22 января 2013, 20:01
Володимир
журналист
Які тачки подобаються дівчатам

Третина респонденток віддали свої голоси великим автомобілям - джипам і позашляховикам, і в той же час 20 відсотків дівчат зізналися, то ненавидять такі авто і вважають їх агресивними. Для 40 відсотків опитаних найбільш привабливі спортивні машини, а третина респонденток не проти і російських автомобілів (але, звичайно, не шісток і запорожців).Що сказати, автомобілі в наші дні стали невід'ємною частиною життя, проте більшість з них схожі один на одного. Більше половини дівчат сказали, що хотіли б, щоб машина їх обранця виділялася і була оригінальною (наприклад, за рахунок аерографії). У той же час кожна десята взагалі проти будь-яких зайвих деталей на машині.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи справедливі докори наших дружин?
Колір автомобіля має значення для 80 відсотків дівчат, при цьому більшості подобаються такі кольори, як білий, червоний і чорний, а інші віддали голоси не дуже помітним квітам (сріблястому і пастельним відтінкам). Решті 20 відсоткам колір автомобіля абсолютно не важливий.Майже всі одностайно сказали, що їм все одно, чи є на автомобілі тюнінг - в більшості випадків це пояснювалося тим, що для гарного автомобіля він не потрібен, а 40 відсотків дівчат висміяли машини, тюнинг яких коштує дорожче, ніж сам автомобіль. Крім тюнінгу дівчат дратує занадто гучна музика з вікон машини, брелки на лобовому склі і пафосна їзда, коли верещать колеса.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які несподіванки приносить нам життя з жінкоюПри обговоренні тонованих стекол більшість ратували за міру, а от відносно салону для прекрасних дам найбільш важливими факторами є чистота і приємний запах, хоча зручні сидіння та наявність кондиціонера також вітаються. Всі респондентки сказали, що їм подобаються чисті машини, адже навіть вітчизняний автомобіль, якщо він вимитий, виглядає дуже привабливо і показує, що його господар стежить за своєю власністю.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як зрозуміти, що жінка хоче зайнятися з вами любов'ю

Що може дізнатися жінка про тебе, подивившись на твій будинок

Які поради допоможуть поліпшити матеріальне становище


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net