Вход | Регистрация

Які фрази не можна вживати чоловікам

22 января 2013, 20:25
Володимир
журналист
Які фрази не можна вживати чоловікам

«Подивимося ...».

Найчастіше ти вимовляєш цю фразу, якщо не хочеш кудись йти, але не можеш прямо відмовити (наприклад, якщо улюблена хоче піти в гості до батьків або в театр).


«Я не знаю».
Ця фраза також використовується для відходу від неприємного відповіді. Наприклад, на запитання, чи купив ти подарунок, де знаходиться якась річ і куди ти хочеш поїхати у відпустку, ти напевно звично відповіси «я не знаю».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Чи справедливі докори наших дружин?«А моя колишня ...».
Забудь про цю фразу, якщо не хочеш зруйнувати нинішні відносини. Це також стосується і будь-яких порівнянь з відомими особистостями, особливо, якщо при цьому згадується вагА.«Зараз».
Це універсальна фраза будь-якого чоловіка на прохання щось зробити. І дуже часто ми не розуміємо, що для улюбленої «зараз» триває достатньо для того, щоб, наприклад, вечеря встигла охолонути, фільм - закінчитися, а настрій - зіпсуватися. Синоніми цієї фрази - «скоро буду» або «під'їжджаю».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як зрозуміти, що жінка хоче зайнятися з вами любов'ю«Ти такого не говорила».
Чоловіки схильні забувати різні дрібниці і щоб не виправдовуватися, часто перекидають вину на жінку.«Ок».
Коротко і дуже дратівливо, особливо якщо таку відповідь слід після її довгою тиради. Синонімом є «мда». Жінка біситься, тому що не може розібратися, що ти хочеш сказати такою відповіддю.«Тиша».

Це ти сприймаєш мовчання, як згоду, а для жінки тиша у відповідь на питання - ознака, насамперед, байдужості.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Які несподіванки приносить нам життя з жінкою«Візьми і зроби».
Більшість жінок не знають, як потрібно нормально просити нас щось зробити, а робити це треба прямо. Ну і на свіє питання з натяком отримують зовсім не таку відповідь.«Нормально».
Не відповідай так на її запитання, чи подобається тобі її куховаріння або одяг. Така відповідь тільки знижує самооцінку коханої.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Які тачки подобаються дівчатам«Де мої шкарпетки?»
Це одна з найбільш часто вимовляються чоловічих фраз, хоча замість шкарпеток ти можеш шукати тапочки, краватка або будь-яку іншу річ, місцезнаходження якої зобов'язаний знати ти, а не вона. І якщо в перші роки життя разом жінка намагається не помічати цієї фрази, то пізніше вживати її може бути небезпечно.Какой дизайн выбрать для маленькой спальни 12 метров квадратных? Какие выбрать обои, какие цвета использовать и какую подобрать мебель расскажет remont24-all.ru.

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net