Вход | Регистрация

Як закохати в себе дівчину.

22 января 2013, 20:40
Володимир
журналист
Як закохати в себе дівчину.

Для цього можна використати "маски"... Що ж це за маски?1) Плакса. Дівчата вважають плачучого чоловіка одухотвореним і чутливим, особливо, якщо він ридає над фільмом або книгою. Такі сльози показують дівчині, що обранець вміє співчувати, а це якість в жіночих очах особливо цінується. Якщо ніяк не виходить заплакати, не потрібно мучити себе цибулею (та й запах може розкрити вас), закапати в очі краплі типу Визин. І будьте уважні - сльози через реального приводу, наприклад через пониження зарплати або затисненого дверима пальці, миттєво зроблять вас в очах дівчини слиньком і слабаком.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як вижити після походу за покупками з коханою жінкою2) Кухар. Дівчата без ума від чоловіків, які клопочуть на кухні. Вони безпосередньо пов'язують процес вигодовування з любов'ю, тому що традиційно жінка - це годувальниця, яка за допомогою смачних страв дбає про своїх улюблених. Тільки врахуйте, що кулінарні па не торкнуться душу (а може навіть розстроїти або розлютити) панночку, яка сидить на дієті.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Що може дізнатися жінка про тебе, подивившись на твій будинок
3) Меценат. Яка дівчина не любить подарунки? Так, багато хто з чоловіків занадто переживають про те, що їх використовують або полюблять тільки за гроші. Крім того, вони намагаються не вчиняти ризикованих інвестицій, але іноді невпевненість приймає зовсім вже непривабливий вигляд відвертої жадібності. А між тим щедрість завжди вважалася позитивною якістю. Але тільки не думайте, що вистачить і одних подарунків, до них обов'язково повинні додаватися ласка і увага.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як зрозуміти, що жінка хоче зайнятися з вами любов'ю4) Забіяка. Навіть ті дівчата, які негативно ставляться до насильства, мріють, що їх обранець буде сильним і зможе дати відсіч можливому кривднику. Але врахуйте, битися можна лише за праве діло, а бити слабких і жінок взагалі неприпустимо.5) Ревнивець. До цього почуття у дівчат відношення непростий - з одного боку їм неприємно, якщо хлопець занадто зазіхає на їх свободу, а з іншого боку, якщо він взагалі не цікавиться її минулим і не турбується справжнім, то це відносять до ознак байдужості.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Які тачки подобаються дівчатам

Каждый веселый праздник должен проходить весело и активно! Предлагаем веселого и активного ведущего тамаду на ваше мероприятие в Киеве


Всі свіжі новини України та світу зі всіх сфер на одному порталі. Читайте та будьте в курсі! Завжди ваш, портал bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net