Вход | Регистрация

Рецепти бадьорості без енергетиків та кави

22 января 2013, 20:48
Володимир
журналист
Рецепти бадьорості без енергетиків та кави

* Людина відчуває себе бадьоріше, коли його оточує велика кількість світла. Якщо цілий день перебувати в напівтемному приміщенні, то будь-якого потягне в сон. У цьому випадку для припливу сил просто достатньо раздернуть штори або включити лампу пояскравіше.


* Хоча б на кілька хвилин вийдіть на свіже повітря.* Зробіть масаж мочок вух. Ця проста процедура чудово справляється з сонливістю.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як правильно приступити до роботи без шкоди для душі і тіла* Підбадьорливий ефект дає і такий нехитрий прийом, як лоскотання неба кінчиком язика.* Зателефонуйте другу, так ви і підбадьоритеся, і настрій піднімете.* Якщо ви зібралися перекусити, то пам'ятайте, що випічка і м'ясо сприяють сонливості, а енергію можна отримати з апельсина, грейпфрута, яблука або малини.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як вижити після походу за покупками з коханою жінкою* Послухайте заводну пісню, а краще ще й підспівуйте їй, і навіть потанцюйте.* Постарайтеся постояти на носочках так довго, як зможете.* Подивіться мультик, який любите з дитинства або кліп виконавця, який вам подобається.* Дуже бадьорить щирий сміх, тому почитайте або подивіться щось смішне і веселе.* Переконайтеся, що ви добре провітрили приміщення.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Основні та типові помилки всіх курців.* При сонливості допомагає м'ятна жуйка або цукерка, при жуванні або розсмоктуванні льодяника ви трохи підбадьоритеся, а м'ята добре освіжає.* Якщо вас хилить на сон в офісі, то можна пройтися по коридору, кілька разів підстрибнути на місці або вийти хоча б на хвилину на вулицю.
* Дайте роботу своєму мозку - порозгадуйте кросворд або складіть план справ на завтра.* Попийте холодної води, а потім змочіть зап'ястя і віски прохолодною водою.* Прогнати сонливість може насичення крові киснем, яке можна отримати за допомогою декількох глибоких вдихів.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як чоловікові позбутися свого живота* Бадьорість з самого ранку забезпечать вам фізичні вправи. Всього 30 хвилин простих вправ після сну, і ви будете активними весь день.* Стежте за своїм харчуванням, так як воно постійно дає нам сили. Крім того, пийте достатньо води, оскільки зневоднений організм працює гірше.* Зробіть масаж скронь чи шиї.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як закохати в себе дівчину.* Добре висипайтеся, краще повноцінний сон, ніж безцільний перегляд телевізора або сайтів в інтернеті.Я Маша Кармальская. Добро пожаловать в мой интересный блог! Также Вы найдёте здесь вкусные рецепты, последние новости и развлечения сети.

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net