Вход | Регистрация

Чому чоловіку складно бути щирим з коханою?

22 января 2013, 23:02
Володимир
журналист
Чому чоловіку складно бути щирим з коханою?

Але чи потрібна така правда? Звичайно, ніхто не сперечається, що щирість важлива для відносин, але будемо до кінця чесними, найбільш часто стосунки починаються з обману, коли партнери підкреслюють свої достоїнства і приховують недоліки. І саме завдяки цьому союзи стають постійними, і ніби як можна нічого не міняти і жити з ілюзіями все життя. Але саме життя і показує, що так практично не буває і наші приховувані недоліки рано чи пізно виходять на поверхню, адже постійно бути пильним не може ніхто.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як поводитися чоловікові, щоб його пробачила дружинаІ виглядає це, як навмисна брехня, тому і призводить це все до погіршення відносин через недовіру та розчарування. Інша справа, коли людина поступово самостійно визнається в цих недоліках. Хоча, чому в питаннях щирості відразу ж з'являється тема про недоліки, адже ми багато чого приховуємо - свої страхи, потреби, мрії, пережиті почуття, реакції на вчинки партнера, надії на нього, навіть радість від його слів.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Розвінчуємо чоловічі міфи про жінок - відносини і сім'я
Щирість - це коли партнер чесний з іншим партнером абсолютно у всьому. Але чому така щирість буває рідко? Чому багатьом з нас не хочеться розповісти дружині, що її покупка жахлива, що вас лякає старість, що ви чекаєте її дзвінка? Звідки нечесність навіть в таких дрібницях?


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як правильно приступити до роботи без шкоди для душі і тілаНайчастіше причина цього - страх. Боязнь відмови, грубого відповіді або байдужості коханої. Якщо ви поділитеся з коханою своєю тривогою, а вона відповість байдужістю, або ви розповісте про свою слабкість, а у відповідь отримаєте подразнення, то що виходить? Що ви не особливо близькі, що ви самотні. А відчувати таке не любить ніхто. І деякі люди настільки сильно боятися залишитися самотнім, що воліють і далі існувати у світі ілюзій з ризиком все зруйнувати через те, що правда випливе назовні, ніж зіткнутися з реальністю.Парикмахер в Уфе окрашивание,прически,стрижки Лунный календарь стрижек

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net