Вход | Регистрация

Що робити, якщо їй потрібно менше інтиму

16 июля 2012, 19:13
Володимир
журналист
Що робити, якщо їй потрібно менше інтиму

Проблеми в сексуальному житті часто знаходять відображення і в побуті. Якщо у вас очевидна різниця в темпераментах і тобі хочеться тричі на день, а їй - три рази на тиждень, уникнути конфлікту буде непросто. 


Причиною формувань подібних конфліктів психотерапевти називають відмінності в чоловічій та жіночій сексуальності. Крім того, люди часто перебувають на різних стадіях сексуального розвитку.

Тому, у разі якщо дівчина не бажає займатися з тобою сексом так часто, як тобі хотілося б, варіант тут один: прислухатися до її думки. Обговори з нею ситуацію, що склалася, пошукайте компроміс. Якщо ти будеш наполягати, все може закінчитися дуже погано: сформуються роздратування, агресія, неприйняття. Якийсь час вона, можливо, потерпить, але в певний момент терпіння неминуче закінчиться.Крім того, тобі потрібно попрацювати над собою. По-перше, займися своїм зовнішнім виглядом. Запишись в тренажерний зал, обнови гардероб - загалом, зроби все, щоб стати привабливішим фізично. По-друге, спробуй налаштуватися на її «психологічну хвилю» - вона повинна відчути, що у ваших стосунках крім сексу присутній і романтика. В такому випадку ситуація поступово зміниться.Психотерапевт каже, що нав'язувати в сексі свою точку зору взагалі неправильно, краще з'ясувати, чого людина хоче: «Чоловіча і жіноча сексуальність - дві настільки різні речі, дивно, як люди взагалі досягають гармонії в ліжку»....


По материалам: macho.bayura.net
Теги: поради, секс
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net