Вход | Регистрация

ЯК управляти сімейним бюджетом?

23 марта 2013, 23:01
Володимир
журналист
ЯК управляти сімейним бюджетом?

Бюджет може бути різним (роздільним, спільним або іншим) і все визначається особливостями заробітку подружжя, їх характерами. Але при створенні сім'ї потрібно думати про спільне господарстві і дітях, тому без спільного бюджету не обійтися в будь-якому випадку. І це аж ніяк не те ж саме, що скласти всі гроші в одне місце, а потім брати по своїй волі скільки хочеш.


Насправді ж спільним бюджетом називають таке ведення фінансів, яке дає можливість думати про майбутнє (наприклад, про навчання дітей, житло, відпустці). Звичайно, за такого бюджету незалежність подружжя в якійсь мірі закінчується. Але так буває тоді, коли гроші приносяться і витрачаються без обговорення. А якщо ви структуруєте бюджет, то будете як і раніше незалежними фінансово і зрозумієте, який внесок робите в матеріальну базу сім'ї.
У будь-якому бюджеті повинні бути виділені особисті кошти, і це відноситься до всіх членів сім'ї. При роздільному бюджеті іноді подружжя навіть не знають, скільки заробляє партнер, адже вони скидаються на загальні витрати. Але буває і так, що чоловік, наприклад, на свою зарплату купує продукти, платить за лікування, відпочинок, одяг, а дружина витрачає свою зарплату на себе, трохи на продукти і дрібниці (найчастіше так буває, коли зарплата чоловіка сильно перевищує заробіток дружини ). І в підсумку люди начебто живуть окремо, а іноді і пред'являють іншому партнерові фінансові претензії, що може навіть призвести до розриву відносин. Правильніше, коли подружжя скидаються пропорційно своїм доходам, таким чином у них з'являється бюджетне ядро, яке буде їх об'єднувати, але одночасно у кожного залишаються особисті кошти.У перші місяці подружнього життя слід визначити, які у вас будуть статті видатків, наприклад, на їжу, на машину, відкласти на майбутнє (на відпустку, народження дитини) тощо. У цей час важливо вміти домовлятися з партнером і знайти рішення у фінансовому питанні, яке влаштує обох. Такі розмови можуть допомогти вам зрозуміти, як заробити більше і що б ви хотіли купити або зробити.По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net