Вход | Регистрация

ЯПОНІЯ - БАТЬКІВЩИНА сексуальних збочень. І ЧОГО ТАМ тільки не придумають!

11 сентября 2016, 15:10
Володимир
журналист


Які асоціації у нас виникають при згадці Японії? Зазвичай насамперед на думку спадають суші, японські автомобілі та електроніка. Хтось згадує боротьбу сумо і самураїв, а хтось дивується неймовірнй працьовитості японців.


Втім, про деякі особливості звичаїв Країни висхідного сонця в культурному суспільстві вважають за краще мовчати. Йдеться про ряд сексуальних традицій, які простій людині можуть здатися справжнім збоченням.ТамакеріХоча захоплення садо-мазохізмом відоме у всьому світі, але японці на цьому терені зуміли просунутися далі всіх. У Країні висхідного сонця особливо популярне таке збочення, як тамакері. Так називається один з видів фетишизму, в якому насильству піддаються ... чоловічі яєчка!

тамакері

Сібарі
Сібарі (або шібарі) - це давнє японське мистецтво еротичного зв'язування. Своїм корінням воно сягає в далеке минуле, коли воїни обездвижували за допомогою мотузок полонених. Тепер же зв'язування - атрибут багатьох любовних ігор.


Сібарі (або шібарі)

Шітагі доробу
У перекладі з японської слово «шітагі» означає «нижня білизна», а «доробу» - злодій. Так-так, на Японських островах є чимало любителів красти жіночої білизну для задоволення своїх сексуальних фантазій!

Один з таких любителів трусів навіть розробив власну схему вилучення білизни. Він представлявся інспектором поліції і заявляв, що розслідує справу умисного зараження чоловіків трипером, після чого вимагав у дівчат надати йому трусики для експертизи.До речі, останнім часом з крадіжкою білизни практично повністю покінчено. А все завдяки тому, що на вулицях з'явилися спеціальні автомати, в яких можна купити ношені жіночі труси.
Но-пан Кисса
Для того щоб задовольнити уяву хтивих жеребців, в Японії є спеціальні ресторани, в яких офіціантки не носять нижньої білизни і при цьому одягнені в зухвало короткі спідниці. До речі, для зручності відвідувачів у більшості таких закладів встановлені дзеркальні підлоги.


Тикан
Тиканами, або чиканами, в Японії називають чоловіків, які люблять мацати інтимні місця жінок в громадських місцях, особливо в переповненому транспорті. Надмірна скромність японок не дозволяє їм кликати на допомогу, тому часто вони просто терплять мовчки.

Згідно з опитуваннями, в 90-х роках 95% японок стали жертвами тиканів! Зараз же уряд посилив покарання збоченців і навіть ввели окремі вагони метро тільки для жінок. Завдяки цим заходам, кількість жертв тиканів зменшилася вдвічі.

Тикан


Імекур
Публічні будинки є в багатьох країнах, але в Японії до цього питання підійшли з особливою фантазією. Імекур - це бордель, кожна кімната якого має тематичну спрямованість. Тут є шкільні класи, в яких клієнтів чекає розпусна школярка або сувора вчителька, лікарняні палати з пустотливими медсестрами і навіть вагони метро, де можна відчути себе тиканом.

До речі, особливу увагу в цих закладах приділяється прелюдії. Путани старанно грають роль недоторк, а клієнт повинен поступово їх спокусити.


ніотайморі
Ніотайморі - це церемонія поїдання суші з оголеного жіночого тіла. Кажуть, що, будучи естетичним видовищем, ця традиція має ще і корисні цілі: роли на дівчині нагріваються до температури тіла, що оптимально для засвоєння їжі.

Дівчина, яка бере участь в церемонії ніотайморі, повинна володіти завидною витримкою, адже їй потрібно нерухомо лежати протягом декількох годин! До їдоках теж висувається ряд строгих вимог. З «тарілкою» не можна розмовляти, а її статеві органи повинні бути надійно прикриті листком лотоса.

ніотайморі


вакаме саке
Подальшим розвитком ідеї ніотайморі є вакаме саке. Слово «вакаме» в перекладі означає «морські водорості», але в розмовній мові так називають волосся на лобку. Саке ллють на тіло дівчини, а чашею служать її міцно стиснуті стегна.

вакаме саке

Да уж, часом здається, що японці просто-напросто зійшли з розуму ... Але, може, вони знають більше нас, і саме такий спосіб життя дозволяє їм бути рекордсменами по довголіттю? Напиши свою думку в коментарях і не забудь дізнатися точку зору своїх друзів.


По материалам: macho.bayura.net
Теги: Японія, секс
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net