Вход | Регистрация

А У МЕНЕ БІЛЬШЕ! РОСІЙСЬКА МОДЕЛЬ ГОТОВА посунути стегна Кім Кардаш'ян

11 сентября 2016, 15:37
Володимир
журналист

Анастасія Квітко


Російська модель Анастасія Квітко переїхала в Лос-Анджелес, щоб потіснити знамениту світську левицю Кім Кардашьян з голлівудського Олімпу.


Анастасія Квітко


Настя впевнена, що у неї є для цього всі підстави. Вірніше, одна підстава. Але дуже, просто дуже солідна!22-річна російська модель Анастасія Квітко, недавно переїхала в Лос-Анджелес, впевнена, що затьмарить славу зірки реаліті-ТВ Кім Кардашьян. Це, запевняє Анастасія, лише питання часу: адже її тіло - ідеальне.

Параметри Анатасіі і правда вражають: обсяг її талії - 63 сантиметри, грудей - 95 сантиметрів, а стегон - 105 сантиметрів. Вона стверджує, що її прекрасна фігура - результат того, що колись вона навідріз відмовилася худнути. За її словами, вона жодного разу не вдавалася до допомоги пластичних хірургів, у чому, втім, сумніваються багато навіть на батьківщині моделі.


Анастасія Квітко


 
Анастасія, уродженка Калінінграда, не шкодує уїдливих зауважень на адресу суперниці, стверджуючи, що в порівнянні з нею у Кім немає ніяких шансів. "Я не люблю, коли мене порівнюють з Кім Кардашьян, - зізнається Анастастія, в інстаграмі якої сьогодні налічується чотири мільйони передплатників. - Адже я набагато красивіше, ніж вона, - принаймні, в тому, що стосується стегон. Крім того, я не робила собі ніяких операцій. А вона - всі знають, що вона зробила зі своїм задом ".


Анастасія Квітко


Анастасія Квітко


Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net