Вход | Регистрация

Поради щодо фотографування в домашніх умовах

10 октября 2016, 20:29
Володимир
журналист


Азам фотозйомки потрібно вчитися. Не дарма фотографія - це мистецтво, яке потребує таланту і зусиль. Але не всі мають можливість запрошувати на різні заходи професійного фотографа, а значить потрібно самому осягати мистецтва фотозйомки в домашніх умовах.


У приміщенні фотографувати дуже не просто. Але якість знімків не завжди залежить від уміння фотографа, а й техніки, яка використовується. Як правило, вся справа в освітленні. Саме на цей нюанс потрібно зосередити свою увагу. У тому випадку, якщо світло проникає через вікно або в кімнаті є кілька освітлювальних приладів, він падає не під тим кутом, що потрібно. Виправляти таку проблему потрібно за допомогою відбивача або компенсації спалаху.В цілому, щоб домогтися гарної якості фотографії, потрібен фотоапарат з хорошим світлим об'єктивом. Володіючи хорошою фототехнікою, необхідно освоїти правила її ефективного використання, уміти працювати з людьми.


Насправді, рад з приводу фотографування в домашніх умовах трохи. Але вони можуть допомогти вам добитися бажаного якості фото. фотозйомка в домашніх умовахНайелементарніше правило, це використання спалаху при поганому освітленні, ISO виставляють на мінімальний рівень.Пам'ятати потрібно і про фон. Буває, що об'єкт чіткий, а ось фон виходить розмитим або дуже різким. Головне, щоб він не вийшов чорним. Вся суть в тому, щоб вмістити всі плани: передній, середній і задній. Головне, щоб фон був технічно правильно переданий.У темному приміщенні потрібно збільшувати витримку - одне фокусна відстань об'єктива. Якість фото буде залежати від раніше встановлених налаштувань на фототехніку.Трошки збільшити яскравість можна за допомогою діафрагми, а можна збільшити світлочутливість кілька разів і не втратити якість.Повністю виключати шум небажано. Але якщо він все таки не потрібен, потрібно скористатися спеціальними режимами для аматорської зйомки (наприклад, Lightroom). Можна просто повзунки шуму підтягти (регулювати).
І ще один нюанс використання спалаху фотоапарат вдома. Не потрібно думати, що вона помітить основне джерело світла. Її не можна направляти на стелю і стіни.Для фотозйомки потрібно підготувати і приміщення будинку. Все зайве, що не повинно потрапити в об'єктив краще ховати.Хорошої якості знімків можна добитися за допомогою професійного обладнання з повнокадровим сенсором.


Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net