Вход | Регистрация

Підготовка до покупки авто

22 июля 2012, 18:52
Володимир
журналист
Підготовка до покупки авто

Величезний вибір доступних автомобілів, може призвести до плутанини. Перш ніж купити автомобіль, необхідно остаточно з'ясувати, що саме вам потрібно від машини і, звичайно, граничні рамки вашого бюджету. Вибрати правильну марку автомобіля, на саме справі, зовсім не складно, варто просто відповісти самому собі на ряд питань. Витратьте кілька хвилин на те щоб записати, що вам потрібно від автомобіля - це може допомогти звузити діапазон вибору з декількох десятків до декількох штук. Хороші питання, на які варто відповісти, включають:


Який мій бюджет?


При плануванні вашого бюджету ви повинні розглянути вартість нового автомобіля, а також поточні витрати, такі як паливо і обслуговування та страхування.


Читайте також:  Чи потрібна чоловікові косметика?


Перевірте, наскільки вартість транспортного засобу, на автобазарі, буде зменшуватися з плином часу - подивіться на оголошення по продажу більш старих версій авто, яке ви шукаєте, щоб купити його за оптимальною ціною.Чи можу я дозволити собі використовувати багато палива?


Як правило, машини, які використовують менше палива, необхідно заправляти тільки одним певним різновидом пального. Найсучасніші економічні транспортні засоби можуть покрити більше 70 миль на одному галоні, і, хоча більшість з них мають дизельні двигуни, невеликі бензинові двигуни можуть працювати з ними в парі.


Читайте також:  Як переконати начальствоДеякі моделі автомобілів, наприклад, Volkswagen Polo Blue Motion був спеціально налаштовані для досягнення значної економії палива, яка досягається за рахунок використання тільки частини бензину, і частини енергії від гібридної силової установки. Ще одна модель, Toyota Prius, стають все більш економічними, з кожним наступним поколінням.


Читайте також:  Що робити, якщо їй потрібно менше інтиму

Тим не менш, водії, які проїзджают невелику кількість кіломерів на рік, цілком можуть дозволити собі купити автомобіль з мотором на бензині. Цей вид палива, при не значному кілометражі, обійдеться не дуже дорого.


По материалам: macho.bayura.net
Теги: авто
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net