Вход | Регистрация

Секс: скільки, як, де і з ким

22 июля 2012, 21:55
Володимир
журналист
Секс: скільки, як, де і з ким

Перед тобою три поважні причини дочитати цю замітку і з новим натхненням (але акуратно) зайнятися улюбленою справою.


РАЗ


Що б там не говорили про те, що секс насправді не таке вже й антікалорійное заняття і що людина витрачає на нього занадто мало часу, щоб він надавав фізкультурний ефект, - ми віримо в краще. А ще ми віримо колегам-просвітителям з Міжнародного інституту біоенергетичного аналізу в Нью-Йорку, які діляться свіжими даними:3 статевих акта на тиждень тривалістю не менш 10 хвилин кожен на 47% знижують ризик серцевих захворювань (не в тот же тиждень, звичайно, але з часом).
Так трапляється тому, що секс:


а) підвищує тонус серцевого м'яза;


б) тренує витривалість серця. Отже, три 10-хвилинні тренування щотижня.


Читайте також:  Що робити, якщо їй потрібно менше інтимуДВА


Задоволення - штука індивідуальна, тим більше в сексі, але й тут існують приємні закономірності. Повідомляють знавці з Інституту ім. Кінсі, головного в світі центру з вивчення сексу і питань репродукції:

18 відсотків - саме на стільки підвищується інтенсивність чоловічого оргазму, коли він є результатом тісного спілкування в позиції «догги-стайл» (вона ж «позиція ззаду», вона ж «колінно-ліктьова».
У такій позиції у чоловіка відмінно стимулюється вуздечка, що і призводить до підвищення задоволення. Так що експериментуй, звичайно, але й простими варіантами не нехтуй.

Читайте також:  О пользе регулярного сексаТРИ
Хірурги з госпіталю при Мерілендського університету (США) деякий час збирали інформацію про людей, які надходили в клініку з травмами члена, отриманими під час статевого акту (мова про переломи і подібних серйозних справах). І нарешті поділилися статистикою.50 відсотків каліцтв наздогнали пацієнтів в той момент, коли ті зраджували дружині.
У 81% випадків травми були отримані в місцях, далеких від спальні: на роботі, в машині, в громадському туалеті. З усього цього медики зробили обгрунтований висновок, що швидкий секс де попало, до того ж коли ти зраджуєш і боїшся бути застукали, серйозно підвищує ризик поламати пеніс. Наукові спостереження тривають.


Читайте також:  7 ідей для секса цим літомP.S. Щоденні годинні заняття йогою з часом допомагають значно продовжити час статевого акту


По материалам: macho.bayura.net
Теги: секс
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net