Вход | Регистрация

Крики під час сексу

23 июля 2012, 20:29
Володимир
журналист
Крики під час сексу

Учені вирішили нарешті розібратися, навіщо жінки підвищують голос під час статевого акту.ТИХИЙ ОРГАЗМ
Дослідження на тему жіночої копулятивної вокалізації (так по-науковому називається крик під час статевого акту) опубліковано в журналі Archives of Sexual Behavior і зводиться ось до чого: експерти детально опитали 71 жінку у віці від 18 до 48 років в рамках заданої теми і зробили висновки. Більшість жінок дійсно схильні видавати крики і інші звуки під час сексу, але не обов'язково під час оргазму. 66% заявили, що кричать з метою наблизити оргазм партнера, 87% намагаються таким чином підтримати чоловічу самооцінку. А власне свій оргазм більшість жінок переживають раніше. І частіше мовчки.


Читайте також:  Секс: скільки, як, де і з ким


Чого розкричалася?

Гучний сигнал
Як зауважили дослідники, дівчата схильні покричати в момент, коли чоловік еякуліруєт, що лише підтверджує версію про підвищення його самооцінки. І це непогана новина. А ось новина погірше полягає в тому, що чимала кількість респонденток зізналися: найчастіше вони кричать і стонуть від нудьги (щоб розвіятися), від втоми (коли ти влаштовуєш марафон) або від болю (що зовсім вже недобре). З іншого боку, пані схильні застосовувати і «навчальний» крик під час сексу - щоб натякнути тим самим, від чого їм особливо приємно. Розбиратися в тому, який саме з сигналів подає партнерка, тобі, схоже, доведеться самостійно.


Читайте також:  7 ідей для секса цим літом


ВОТ мавпи

Безумовно, жіночий крик під час сексу (і в момент оргазму зокрема) - стандарт, міцно нав'язаний засобами масової інформації. Але витоки копулятивної вокалізації потрібно шукати не тільки на сайтах типу кам.ком. Примати поки що не дивляться порнографію, але теж кричать. Наприклад, інтенсивність крику самки бабуїна залежить від того, чи співпадає спаровування з періодом овуляції чи ні. А макаки, прям як люди, верещать, щоб роздратувати самця і наблизити момент еякуляції. По крайній мірі, в цьому впевнені вчені-приматологи.


Читайте також:  О пользе регулярного секса


По материалам: macho.bayura.net
Теги: секс
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net