Вход | Регистрация

Просто від простатиту

25 июля 2012, 19:40
Володимир
журналист
Просто від простатиту

Чоловіки репродуктивного (твоего!) віку, чия робота пов'язана з тривалим сидінням, входять до групи ризику одного з найнеприємніших чоловічих захворювань - простатиту. Довге сидіння сприяє застою крові в органах малого тазу; результат - набряк простати. Також до «обтяжуючою» обставин відносяться нерегулярний секс, притому некорисні як сексуальні перевантаження, так і довгі періоди стриманості. Випадкові статеві зв'язки небезпечні інфекції, які теж ведуть до простатиту (і не тільки). Переохолодження - найнебезпечніша для чоловіків річ! Щоранку саджання в промерзлу машину може обернутися запаленням тканин передміхурової залози (а це і є простатит). Також шкідливі куріння, пристрасть до алкоголю і гострої їжі, тісна білизна ...


Читайте також:  Крики під час сексу


Але (подумаєш ти) в цей список можна вписати кожного. Так воно і є. Практично кожен чоловік у своєму житті стикається з простатитом. Простатит - одне з найпоширеніших чоловічих захворювань (пальма першості у аденоми, хвороби чоловіків старшого і літнього віку).


Як дізнатися про наявність простатиту? О, його важко не помітити! Симптоми - біль внизу живота і промежини, відчуття дискомфорту, порушення сечовипускання, а також проблеми сексуального характеру. Втім, в окремих випадках простатит може протікати майже безсимптомно, і тільки під час загострення заявити про себе «в повний голос».


Запалення простати впливає на склад секрету передміхурової залози, що, в свою чергу, призводить до безпліддя.


Читайте також:  О пользе регулярного секса


Що ж робити? Як уникнути простатиту? Одночасно кинути курити, пити, сидіти, залицятись за жінками?!

Давай по порядку. Наводимо порядок у своїй чоловічого життя. Збільшуємо фізичні навантаження (запишись, нарешті, в спортклуб або хоча б гуляй в обідню перерву). Менше куримо / п'ємо. Бережімо «нижній поверх» від переохолоджень. Начебто нескладно.

І ще. Існують засоби, що дозволяють поліпшити стан простати: зменшити набряк, зняти запалення.


Читайте також:  Чи потрібна чоловікові косметика?


Та перш ніж приймати якісь ліки, проконсультуйтесь обовязково з лікарем!


По материалам: macho.bayura.net
Теги: простатит
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net