Вход | Регистрация

Про захисні жалюзі

06 октября 2012, 20:21
Володимир
журналист
Про захисні жалюзі

КОНСТРУКЦІЯ: система складається з полотнища, направляючих, коробки та механізму управління. Полотнище складається з окремих елементів, скріплених по довжині, що дозволяє ролет намотуватися на вал, що знаходиться в коробі. В опущеному стані ролети повністю закривають віконний отвір, в піднятому - змотуються в короб, який знаходиться зверху. Елементи полотнища рольставен виготовляються з двошарових алюмінієвих або сталевих профілів різної ширини і товщини. Алюмінієві - легше в два рази і дешевше, але менш міцні.


Поверхня ролетів покривається анодованою плівкою. Німецькі постачальники комплектуючих використовують також технологію «спікається» лаку. Згідно їй метал двічі покривається лаком на основі освітлених смол, кожен шар лаку окремо піддається гарячої сушінню в печі. У результаті виходить надійне і міцне покриття.


Читайте також:

Чи варто обговорювати з дівчиною колишніх подругДля захисту приміщень від спеки або холоду профілі мають пінополіуретанове наповнення, що дозволяє взимку економити до 40 відсотків витрат на опалення (по теплопровідності 50 мм пінополіуретану еквівалентні 500-міліметрової цегляній кладці). У підсумку коефіцієнт теплопровідності захисних жалюзі становить 1,39 Вт / кв. м (у варіантах для реконструйованих будівель) і 0,6 Вт / кв. м (у варіантах для нових будівель), що відповідає сучасним теплоізоляційним вимогам.Жалюзі з наповнювачем відкриваються і закриваються практично безшумно. Це можна легко перевірити, порівнявши їх з порожнистими (є й такі). Не варто, однак, бракувати жалюзі без наповнювача тільки тому, що вони гримлять при русі.


Читайте також:

На пути к красивому мышечному рельефуМЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ: видів приводів керування всього два: ручний і електричний. У свою чергу, ручний підрозділяється на стрічковий і кардан (редуктор), а електричний - на клавішний і замковий (в тому числі з ДУ).Найпростіший і дешевий спосіб управління-стрічковий, що працює за принципом «потягни за мотузочку». Розрахований він на навантаження всього в 10-12 кілограмів. А якщо врахувати, що квадратний метр алюмінієвих жалюзі важить 3,2 кг, сталевих - 9,2 кг, то стає зрозуміло, що площу жалюзі, до яких можна застосувати стрічковий привід, обмежена. До того ж сама стрічка недовговічна і має властивість перетиратися. Кардан вже розрахований максимально на навантаження в 36-40 кг. Однак у нього є свій недолік: фахівці не рекомендують встановлювати його там, де підхід до вікна утруднений.


Читайте також:

Как защитить авто от угонаЕлектропривід приводить в рух жалюзі простим натисненням на кнопку, встановлену всередині будинку на стіні поряд з вікном (клавішний спосіб), або поворотом ключа в замковій щілині елемента керування, який також кріпиться поруч з жалюзі (замковий). Замок можна встановити і на вулиці, ніхто, крім власника ключів розблокування, не зможе привести жалюзі в рух.На жаль, електропривід встановлюють далеко не на всі ролети в будинку. Ширина полотна, з яким його можна використовувати, не повинна бути менше 700 міліметрів. До того ж до нього потрібно встановлювати резервне механічне управління на випадок відключення електроенергії.


Читайте також:

Улучшение физической формы в домашних условиях.ЗАМКИ, блокуючим пристроєм: блокування ролетів є частиною механізму управління. Суть їх полягає в опорних пружинах і гребінках верхнього виконання, закріплених на профілі - в опущеному стані вони притискають пластину верхнього профілю. Розблокувати їх можна, тільки приводячи в дію механізм управління.УСТАНОВКА: система рулонних жалюзі може використовуватися в поєднанні з будь-якими типами віконних конструкцій, виготовлених з полімерних матеріалів, алюмінію або дерева.


Читайте також:

Современная армия и права мужчинКороб встановлюється як на фасаді будинку, так і у віконному отворі. Другий варіант надійніший (міцність кріплення всієї конструкції максимальна), але з точки зору освітлення гірше - частина вікна може бути загороджена. Щоб цього уникнути, фахівці радять застосовувати такий спосіб установки виключно в споруджуваних будинках.Монтується короб на вертикальних напрямних, які, в свою чергу, кріпляться шурупами до капітальної стіни (цегла, бетон, деревина).Оригінал статті на російській мові "Защитные жалюзи роллеты какие их плюсы и минусы, каке роллеты лучше выбрать и почему"


По материалам: www.italian-mirrors.com/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net