Вход | Регистрация

Особливості установки натяжної стелі

06 октября 2012, 20:36
Володимир
журналист
Особливості установки натяжної стелі

Якщо ви є власником заміського будинку, і у вашому житті настав період ремонту або обробки приміщень, насамперед, продумайте етапи будівельних робіт. Плануючи обробку стін і підлоги, не забудьте про «небо» у ваших кімнатах. Красиво і якісно оформлена стеля не тільки доповнить найвишуканіший інтер'єр, але і стане гідним приводом для гордості.


Існує маса варіантів обробки стелі. Її можна пофарбувати або побілити, використовувати в обробці гіпсокартон, декоративні панелі або пластикову вагонку. Якщо необхідно замаскувати дефекти основної стелі, заховати виступаючі балки або приховану проводку, натяжна стеля стане незамінною.


Читайте також:

Про захисні жалюзіОсобливості установки натяжної стелі ми і розглянемо в цій статті. Отже, що ж таке натяжна стеля?Як правило, це міцна еластична плівка, що складається з багнистого полівінілхлориду (IIBX), яка натягується у стелі по периметру приміщення. Існують конструкції на тканинній основі, про які ми поговоримо трохи пізніше.Застосування натяжних стель досить поширене: їх встановлюють в житлових приміщеннях, в кухнях, у ванних кімнатах, в басейнах ...


Читайте також:

МасажСвоєрідним каркасом дня стельового полотна є алюмінієвий або пластиковий профіль (багет), який кріпиться на стіни біля стелі. Ширина такого профілю, як правило, досягає 3,5 см, тому натяжна стеля буде нижче основного на ці самі 3,5 см.Плівка має свою ширину - від 1,5 до 2,5 м. Якщо потрібно затягнути стелю більшого розміру, матеріал «зварюється» до досягнення необхідної ширини. Отримані шви практично непомітні, особливо на матових поверхнях.Готуючись до установки стелі, приберіть з приміщення все, що може зіпсуватися через високу температуру. Не забудьте прибрати квіти.Найбільш поширений спосіб установки натяжної стелі - його нагрівання за допомогою теплової гармати до +60 градусів і подальше натяг. Після зниження температури, плівка мимовільно натягується і поверхню стелі стає ідеально рівною.


Читайте також:

Современная армия и права мужчинПро властивості натяжної стеліКрім швидкості установки слід зазначити такі важливі властивості полотна, як його негорючість і водонепроникність. Плівковий матеріал не запалюється і не горить, а протічка не стане для вас стихійним лихом. Якщо кімнати захищені натяжною стелею, плівка утримає до 100 літрів води на квадратний метр. У випадку протікання, необхідно буде лише викликати майстра, який акуратно, не нашкодивши стельової конструкції, усуне неприємність. Зазвичай вода зливається через отвір для світильника або через відігнутий край натяжної стелі. Після видалення рідини і висихання полотна стеля не втратить колір і відновить форму.


Читайте також:

Найкоротша війна в світі.Така «багаторазовість» у використанні надійно захистить гаманець господаря. Сумніваєтеся, чи варто натягувати стелю у ванній чи басейні? Варто! Оскільки плівкове полотно стійко до підвищеної вологості і не збирає конденсат. Відповідно, основною стеля не буде мокнути і на ньому не з'явиться цвіль. Також можна не хвилюватися з приводу алергії на плівку. ПВХ-матеріал пе виділяє токсинів і алергенів, до того ж абсолютно нетоксичний. Запах, що виникає після установки стелі, обумовлений нагріванням, проте, вивітрюється приблизно через тиждень.


Читайте також:

Заботы о «друге» нашем меньшемКонструкція натяжної стелі дозволяє оснастити стелю додатковою тепло-і звукоізоляцією. Крім того, полотно утримує і не пропускає пил, що обсипається з основної стелі. Догляд за натяжною стелею абсолютно простий. Для ідеального зовнішнього вигляду досить протирати полотно м'якою ганчіркою раз в три місяці. Жировий наліт, який, безумовно, утворюється на стелі в кухні, чудово вбирається, наприклад, засобом для миття скла.


Оригінал статті на російській мові "Натяжные потолки" + видео


По материалам: www.campingmanitoulin.com/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net