Вход | Регистрация

У який час краще ходити чоловікові в спортзал?

13 ноября 2012, 22:49
Володимир
журналист
У який час краще ходити чоловікові в спортзал?

Невід'ємною частиною здорового життя кожної людини є спорт. Особливо важливий спорт для чоловіків. Він не тільки допомагає зробити чоловіче тіло прекрасним і привабливим для протилежної статі, але й завжди дарує заряд бадьорості і прилив свіжих сил. До того ж, постійні тренування зміцнюють різні групи м'язів і опорно-руховий апарат, сприяють у створенні красивого рельєфу тіла, в позбавленні від зайвої ваги. Відвідування тренажерного залу - одне з найбільш популярних серед чоловіків захоплень. А досвід, отриманий на тренуваннях, допомагає їм бути більш впевненими в житті. Та й хороша фізична форма дозволяє полегшувати більшість життєвих моментів, в яких ми опиняємося день від дня.


Читайте також:

Заботы о «друге» нашем меньшемЯк розрахувати час, коли треба ходити чоловікові в спортзал? У цьому питанні медики одностайно висловилися за ранкові години відвідування тренажерів, оскільки це найбільш оптимальний час для фізичних навантажень. Саме в ранковий час, з 8:00 до 11 (через пару годин після прокидання), найбільш високий рівень чоловічих статевих гормонів (їх дія в організмі схоже на дію анаболіків), отже, заняття спортом будуть найбільш продуктивними.А займатися спортом в природних біоритми не тільки простіше, але і корисніше. Необхідно пам'ятати, що не можна здійснювати фізичні навантаження після щільної їжі і в часовому проміжку з 16 до 18 години, коли наш організм відчуває підвищені навантаження. Заняття спортом у вечірній час несприятливо відіб'ються на самопочутті, нагородивши підвищеною стомлюваністю, і зроблять вплив на сон. Тому, якщо розпорядок дня не дозволяє приділити час спорту в ранкові години, зайнятися собою можна і ввечері, після 19 годин дня. Звичайно, ефективність таких занять буде нижче, ніж ранкових, але і не завдасть особливої шкоди організму.


Читайте також:

Улучшение физической формы в домашних условиях.Заняття спортом для чоловіка - це не стільки данина моді і бажання добре виглядати, скільки життєва необхідність. Адже спочатку природою закладено, що будь-якому чоловікові потрібно вихлюпувати енергію зовні. А який спосіб розрядки вибрати, вирішувати кожному індивідуально, все залежить від особистих переваг. Можна займатися як окремим видом спорту, так і ходити в спортзал, лише б ці заняття приносили задоволення. Тому важливо не стільки займатися спортом заради досягнення якої-небудь мети, скільки отримувати задоволення. Тільки в цьому випадку заняття будуть найбільш продуктивними і результативними.


Читайте також:

Особливості установки натяжної стелі

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Теги: спортзал
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net