Вход | Регистрация

Як вибрати чоловічі штани?

13 ноября 2012, 23:03
Володимир
журналист
Як вибрати чоловічі штани?

Брюки є складовою частиною чоловічого гардероба, без якої важко собі його представити. Вибрати правильні штани не просто, тому необхідно знати правила, за якими слід вибирати брюки.


Штани - це класична річ, тому основні параметри їх вибору не змінюються протягом довгих років.• Штани повинні походити чоловікові по зростанню. Зверніть увагу, щоб штанина залишала відкритою третину черевик. Короткі штани не прикрасять ні одного чоловіка. Спереду штанина повинна злегка заламуватись на черевику. Для більшої точності, брюки повинні не доходити до землі 1 см. Звичайно, брюки по довжині можна підігнати в ательє, але не факт, що ви потрапите на хорошу майстриню, яка знає, як повинні виглядати правильні штани.


Читайте також:

У який час краще ходити чоловікові в спортзал?• Під брюки надягайте високі шкарпетки, щоб, коли ви сідали, не була видна гола нога. Колір шкарпеток і брюк повинен бути синонимичен.• Вибрати чоловічі штани складно. Дивіться, щоб нижній край їх був підшитий крайової. Це збільшить термін служби брюк.


• костюмний піджак служить значно триваліше брюк, тому буде практичніше придбати двоє штанів, а піджак може бути один. На думку стилістів, не дуже важливо, щоб колір брюк і піджака неодмінно повинен бути один і той же. Головне, щоб не було суперечливого контрасту.


Читайте також:

Мини-юбки и 34 года


• Обов'язково вибирайте для брюк ремінь, навіть якщо конституція вашої фігури дозволяє його не носити. Додатковим аксесуаром можуть стати підтяжки, вони за кольором повинні підходити до краватки. А колір ременя зобов'язаний підходити за кольором до черевиків. Але не носіть підтяжки разом з ременем• Кишені класичних брюк краще не перевантажувати, а от молодіжні та спортивні штани допускають велику наповненість кишень.• Нехай на поясі буде пришитий фіксатор, він не дозволить сорочці вибиватися з-під штанів.


Читайте також:

14 риторичних запитань до жінок• Для того, щоб ремінь добре сидів, на брюках має бути не менше 6 петель.Намагайтеся вибрати чоловічі штани хороші за якістю. Це скаже про вас багато, адже зустрічають, як відомо по одягу. Не економте на якості, хороші брюки прослужать вам значно довше.

Слідкуйте за розміром штанів. Не тільки жінки і чоловіки після весілля збільшують розмір свого одягу, тому не носіть брюки, вам замалі і тим більше не купуйте штани з урахуванням, що скоро військові навчання, і ви схуднете.


Читайте також:

Чи потрібна чоловікові косметика?Брюки можуть виправити деякі недоліки статури чоловіки. Тому не купуйте перші-ліпші штани, витратьте час на вибір чоловічих брюк. Адже жінки цінують чоловіків не тільки за душевні якості.

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Теги: брюки
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net