Вход | Регистрация

Як організувати перше побачення чоловікові?

18 ноября 2012, 11:52
Володимир
журналист
Як організувати перше побачення чоловікові?

Перше побачення відповідальний день в житті кожної пари. Чоловік, який сподівається завоювати серце жінки, повинен проявити фантазію, романтизм, щоб справити на дівчину враження. Адже іншої можливості піти на перше побачення з коханою йому не випаде. І справа деколи не сумі грошей, яку чоловік може витратити на першому побаченні, справа в увазі. Для чоловіків організувати перше побачення дуже складно, тому часто все закінчується відвідуванням ресторану або кінотеатру. 


Спробуємо виявити фантазію й розглянемо варіанти для першого романтичного побачення.1. Прогулянки по нічних дахах. Незважаючи на те, що явище поширене, але мало хто з дівчат за своє життя вирішувалося прогулятися по дахах міста. Це екстремальна подорож. Для її організації потрібно розробити безпечний маршрут, потрібно отримати доступ до виходу на дах, нехай з цього даху відкривається найкрасивіший вид на ваше місто. Але головне про що повинен подбати чоловік - це запитати в дівчини, чи не боїться вона висоти. Це можна зробити між справою. Це побачення економ класу, якщо плануєте зустріти на даху світанок, то візьміть термос і теплий плід.


Читайте також:

8 ЗАПРЕТНЫХ ТЕМ ДЛЯ ШУТОК С ДЕВУШКОЙ
2.  Замовте політ на повітряній кулі. Правда, не в кожному місті надається подібна послуга і не кожен може позволить своїми фінансовими можливостями для реалізації цього плану. Але якщо всі умови зійшлися, плюс ваша обраниця не боїться висоти, то від такого романтичного побачення жінка буде в захваті. Візьміть з собою на борт пляшку шампанського, запасіться парою романтичних слів.3. Спускаємося з небес на землю. Якщо час проведення вашого першого побачення зима, а дівчину ви знаєте давно, вона вам довіряє, то можна запросити її на перше побачення до себе додому для перегляду старовинного фільму. Якщо ви щасливий володар старовинного проектора, можете показати німе кіно на білому простирадлі. Келих старого доброго глінтвейну і розмови про мистецтво цілу ніч безперервно вам гарантовані.


Читайте також:

Как влюбить в себя женщину.4. Ще одне романтичне перше побачення можна влаштувати на природі. Візьміть дівчину з собою на рибалку. Це практично допуск її у свій простір, тільки візьміть все необхідне, і нехай це побачення проходить вдень, щоб не викликати збентеження у дівчини подібним запрошенням.Як організувати перше побачення чоловікові? Відповідь проста, ви повинні бути закохані, а закохане серце завжди допоможе зробити романтичний і вірний вибір....


Читайте також:

Существует ли дружба между мужчиной и женщиной?

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net