Вход | Регистрация

Як вибрати чоловічий ремінь

18 ноября 2012, 14:32
Володимир
журналист
Як вибрати чоловічий ремінь

Ремінь є важливою частиною чоловічого гардероба, оскільки служить як за прямим призначенням для підтримки одягу, так і для підкреслення індивідуальності. Цей аксесуар відомий ще з давніх часів. Його носили стародавні греки і римляни. До слов'ян ремінь прийшов від вікінгів, і з тих пір став незмінним атрибутом гардеробу.


Щоб правильно вибрати чоловічий ремінь, потрібно враховувати кілька простих моментів. Для початку слід зазначити, що ремені бувають 4 видів:- Спортивні ремені виготовляють з каучуку, гуми, синтетичних матеріалів. Носять їх же тільки в спортивному стилі одягу.


Читайте також:

У який час краще ходити чоловікові в спортзал?- Брючні або костюмні ремені виготовляються зі шкіри. Це аксесуар з непомітною простою пряжкою. Він обов'язково повинен гармоніювати з костюмом і бути малопримітним.- Ремінь Casual (читається як кежуал) призначений, в основному, для джинсів. Може бути виготовлений з різних матеріалів. Пряжка може бути химерною, крупної з різними написами. Та й сам ремінь може мати різноманітні прикраси. Колірна гамма також дуже різноманітна. Ширина маже варіюватися від 2 до 6 см.- Універсальні ремені підходять до будь штанів. Від костюмних вони відрізняються менш жорсткими стандартами. Кольорові варіації коливаються від стандартних до супер модних яскравих.


Читайте також:

Як підібрати засоби від випадіння волосся чоловікові?Крім цього, слід пам'ятати, що ремінь підбирають під взуття, і ні в кому разі не під костюм. Йому також може відповідати ремінець на часах і портфель.Довжина ременя повинна перевищувати обхват талії на п'ятнадцять-двадцять сантиметрів.Пряжку на ремені краще вибирати непомітну, що не має логотипів. Якщо ж ви хочете підкреслити своє багатство, то можна купити пояс відомого бренду зі стразами і логотипом.


Читайте також:

Як вибрати чоловічі штани?Також слід пам'ятати, що вузькі ремені носить молодь. Зрілому чоловіку краще купити аксесуар шириною 5-6 сантиметрів.Якщо збираєтеся носити ремінь з конкретними брюками, то можна підібрати і щось екстравагантне, але пам'ятайте, що такий пояс може дисгармоніювати з іншим одягом. До дорогого ременя потрібно купувати і дорогий одяг, інакше він буде виглядати безглуздо.При купівлі поясу уважно огляньте всю фурнітуру - пряжку, застібки. Зверніть увагу на наявність петельок для фіксації загинається частини ременя. Пряжка повинна кріпитися акуратним болтиком.


Читайте також:

Як вибрати краватку?Пам'ятайте, перш ніж вибрати чоловічий ремінь, визначитеся для якого одягу він потрібен, адже ремінь не просто необхідність, він підкреслює чоловічий стиль.


А о модном макияже можно много узнать с сайта www.zirveart.com

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Теги: ремінь
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net