Вход | Регистрация

Як навчиться гладити речі чоловікові?

18 ноября 2012, 14:42
Володимир
журналист
Як навчиться гладити речі чоловікові?

Багато чоловіків можуть похвалитися вмінням добре готувати. Прати і мити посуд допомагає побутова техніка, а от прасувати речі чоловікові без допомоги представниць прекрасної статі складно. Першу частину життя цю функцію виконує мама, а як бути чоловіку, якщо він вирішує вийти у вільне плавання, але ще не обзавівся постійною супутницею життя. Багато чоловіків сьогодні є представниками ділових професій, які вимагають постійного проходження дресс коду.


Як навчитися гладити речі чоловікові? Потрібно попросити про це свою маму. Але більш романтично допоможе вийти з положення, якщо запросити допомогти навчити вас гладити речі дівчину, яка вам подобається. Це цілий трюк. По-перше, жінка зрозуміє, що ви готові частину жіночої роботи брати на себе. По-друге, ви ненав'язливо запросите жінку на свою територію і в безпеці можете з нею розмовляти.Але якщо ви хочете навчитися гладити речі без допомоги жінок, то потрібно знати кілька особливостей цієї непростої роботи.


Читайте також:

Як вибрати чоловічий реміньПравила для тих, хто вперше зібрався гладити речі:• Дотримуйтесь температурного режиму. Сьогодні багато моделей прасок полегшують процес прасування, але перед їх експлуатацією слід вивчити інструкцію по роботі з праскою. Звичайно, користуватися декількома кнопками ви зможете і самостійно, але багато додаткових функцій допоможуть гладити краще.• Придбайте дошку для прасування. Виберіть модель зручну для роботи.


Читайте також:

Як організувати перше побачення чоловікові?• Спочатку пропрасовуйте широкі частини речей, потім вузькі, напрямок прасування справа наліво.• Гладити потрібно речі чисті, це позбавить від прояву плям.• Пересушені речі важче гладити, застосовуйте режим відпарювання.• Розподіліть речі по тканинах. Адже кожна тканина допускає свій режим прасування. Деяким потрібно дбайливий режим, інші допускають гарячу праску.• Светри і інші речі з вовни слід гладити через увлаженну тканину.


Читайте також:

Як підібрати засоби від випадіння волосся чоловікові?• Постільну білизну чоловіки зазвичай не гладять, але якщо в родині ви звикли до подібного, то гладьте його з лицьового боку.• Синтетику треба гладити негорячою праскою.• Якщо на одязі утворилися блискучі смуги, намочіть ватний тампон водою або десяти процентної перекисом водню, потріть місце, яке блищить змоченим тампоном.• Намагайтеся не пропалити речі, дотримуйте температурний режим.


Читайте також:

У який час краще ходити чоловікові в спортзал?Навчитися гладити речі чоловікові не просто, потрібно буде ще пізнати одну науку, як відрізнити тканини, які натуральні, які штучні, але це вже зовсім інша історія.Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net