Вход | Регистрация

Як одягатися стильно бізнесменові?

18 ноября 2012, 14:57
Володимир
журналист
Як одягатися стильно бізнесменові?

Хороший менеджер - обличчя фірми. За красиво одягненою секретаркою судять про її начальника. А якщо ви власник власної компанії, то одягатися недбало просто не маєте права! (У всякому разі, якщо ви хочете бачити свій бізнес успішним.) Але вміння правильно одягатися рідко буває вродженим ... На щастя, хороший бізнес-стиль в одязі створюється лише кількома прийомами, які можна навчитися застосовувати. Зупинимося на деяких з них детальніше.


Читайте також:

Як навчиться гладити речі чоловікові?Перше, що варто запам'ятати бізнесмену, який серйозно задумався про свій імідж: одним костюмом тут не обійтися. І навіть кілька різних не вирішать проблеми. Є безліч ситуацій, в яких діловий костюм буде недоречний: «зустріч без краваток», відпочинок на природі (в ході якого обговорюватимуться і ділові питання), нестерпна літня офісна спека, зимова риболовля з главою холдингу ... Так що, як мінімум одні якісні джинси і пара дорогих светрів не будуть зайвими в гардеробі бізнесмена.Подбайте і про підходяще взуття: светр в комплекті з шкіряними черевиками виглядає стерпно в приміщенні, але на території заміського будинку або розважального центру це буде вже безглуздо. А непомітні, але якісні кросівки будуть в самий раз, а от чоловічі уггі підійдуть для вечірніх зустрічей.


Читайте також:

Як вибрати чоловічі штани?Щоб вдягатися стильно, бізнесмену не слід забувати про сплучуваність різних предметів гардероба за кольором і фактурою. Рожева сорочка з білим костюмом? Забудьте, ви ж не дешевий ловелас з Майямі. Зелений краватка в білий горох з жовтою сорочкою? Ще гірше. Якщо ви наділи діловий костюм, сорочка і краватка повинні гармоніювати з ним за кольором, відрізняючись на один-два тони, але не більше. Намагайтеся також уникати поєднання більш ніж двох різних фактур тканини, щоб не «здешевлювати» ваш імідж.


Читайте також:

Як вибрати краватку?Що найчастіше видає людину, недосвідченого в питаннях стилю? Аксесуари. Неправильно підібрані годинник, запонки, ручка, шкарпетки до черевиків можуть зіпсувати враження навіть від одягу класу люкс. Запам'ятайте: єдиний костюм, до якого підходять світлі шкарпетки - такий же, світлий. До темним і середнім по тону надягайте тільки темні шкарпетки без візерунків і малюнка, причому досить довгі. Ніколи не носіть аксесуари з жовтого та білого металу одночасно: більшою несмаку важко придумати, а одягатися стильно бізнесменові дуже важливо. Зате хороший годинник справлять серйозне враження на ваших партнерів по бізнесу, навіть якщо вартість всього іншого не така висока, як вам би хотілося.


Читайте також:

Як вибрати чоловічий ремінь

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net