Вход | Регистрация

Розвінчуємо чоловічі міфи про жінок - відносини і сім'я

18 ноября 2012, 15:08
Володимир
журналист
Розвінчуємо чоловічі міфи про жінок - відносини і сім'я

У дійсності дівчаткаякі не отримували в дитинстві турботу, увагу, ласку, тепло, тому, ставши дорослими, вони починають віддавати це в збільшеному розмірі своєму обранцю. Вони не вірять, що можуть стати щасливими, а також не задовольняються звичайною «прісної» життям.


* Нагулявшися до заміжжя жінка стане вірною дружиною. На жаль, це міф, і чоловік буде помилятися до тих пір, поки у його обраниці не пройде період першої закоханості, ну а далі все буде за звичним для неї сценарію.


Читайте також:

5 мифов о сексе и отношениях* Жінкам подобаються брутальні качки. Не всім і не завжди. Деяких такі чоловіки відлякують, а для більшості більш важливий відмінно підвішений язик чоловіки, ніж їх м'язи.* Жінка кине мене, якщо дізнається про мої недоліки. Якщо так і станеться, то чи потрібна вам така партнерка? Якщо жінка любить, то ви разом знайдете вирішення труднощів, що виникають через ваші недоліки.


Читайте також:

Как влюбить в себя женщину.* Жінки вміють інстинктивно розуміти потреби та бажання чоловіків. Це частий міф, що приводить до безлічі сварок. Як і чоловікам, іноді прекрасній статі потрібно пояснити, в чому ти потребуєш і як бачиш ситуацію.
* Всі жінки ласі на подарунки і їх можна «купити». Подарунки, безсумнівно, робити потрібно, адже так ви показуєте свою увагу. Але вони не повинні бути великими, інакше можна відлякати обраницю почуттям залежності.


Читайте також:

Существует ли дружба между мужчиной и женщиной?* Британські вчені з'ясували, що зараз багато жінок не думають про заміжжя. Насправді заміж хоче абсолютно будь-яка жінка, але якщо вона стверджує зворотне, значить ще не знайшла чоловіка, який їй би підійшов в чоловіки.* Якщо ви давно разом, жінка простить зраду або взагалі віддасть перевагу не знати про це. У дійсності всі жінки цікаві, і якщо вони кажуть, що знати не хочуть, значить їм уже все відомо. Повірте, у разі зради партнерка дізнається про всі подробиці, але пробачити до кінця не зможе.


Читайте також:

Як організувати перше побачення чоловікові?* Відносини завжди можуть бути порвані з боку чоловіка. На ділі всім управляє жінка, і воювати з нею - собі дорожче. Завдяки інтуїції і природної схильності маніпулювати, вона вміє зробити так, що чоловік завжди залишається стороною, що програла.всегда была популярна среди рыбаков ловля сома на пикер, также популярна и ловля на квок, что это такое, можно почитать на сайте fishingural.ru

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net