Вход | Регистрация

Як стильно одягатися чоловіку - які помилки не допускати.

18 ноября 2012, 15:15
Володимир
журналист
Як стильно одягатися чоловіку - які помилки не допускати.

Ось найпоширеніші чоловічі помилки в одязі:


- Штани неправильної довжини - то занадто великі, коли штанини нижче штанів, то дуже короткі, коли видно шкарпетки дивного кольору. Приміряючи штани, потрібно дивитися не на ноги, а на відбиття ніг в дзеркалі. Також потрібно присісти навпочіпки і сісти на стілець - так ви точно виберете правильну довжину.- Завищена талія. Деяким чоловікам здається, що, натягнувши штани вище, їх живіт буде захований краще. Насправді високо розташований ремінь лише підкреслить, що талії немає.


Читайте також:

Як вибрати краватку?- Безформне і старе взуття. Одні впевнені, що на взуття навіть не звертають уваги, інші занадто прив'язуються до зручного, але старого взуття. Але розлучатися зі зношеними речами потрібно вчасно.
- Сандалії + шкарпетки. Тут навіть коментарі не потрібні.


Читайте також:

Як вибрати чоловічий ремінь- Нестандартний колір шкарпеток. Чоловіки повинні носити чорні (переважно), темно-коричневі, темно-сині і темно-сірі шкарпетки. Білі допустимо надягати до спортивного взуття, а інші кольори шкарпеток - не для чоловіків.- Неправильно вибрані аксесуари. Практично всі чоловіки купують аксесуари окремо, не думаючи, що вони повинні підходити до одягу. За правилами з усіх аксесуарів тільки 1 може бути яскравим, вони не повинні привертати уваги, а малюнок повинен підходити до малюнка одягу.Читайте також:

Як навчиться гладити речі чоловікові?
- Різні «девайси» на поясі - сумка, гаманець, ножик, мобільний телефон. Таке підходить лише для працівників ринку.- Багато шарів одягу. Не потрібно надягати все, що є в шафі, це асексуальність і нагадує капусту.- Багато квітів в одязі. Їх повинно бути максимум 3, і бажано поєднуються.


Читайте також:

Як одягатися стильно бізнесменові?- Перебір з одеколоном. Через те, що нюх чоловіків слабший, вони використовують більше парфуму.- Непрасований одяг. При тому, що чоловіки часто акуратні, вони не люблять прасування, тому нерідкі випадки, коли у сорочки випрасувати тільки комір і «перед». Виглядає це не дуже.

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net