Вход | Регистрация

Як вибрати краватку?

18 ноября 2012, 11:58
Володимир
журналист
Як вибрати краватку?

Краватка, незалежно від її форми, кольору, матеріалу виготовлення, є важливою деталлю гардероба ділової людини. Багато не сприймають відвідування робочого місця, переговорів, зустрічей без даного аксесуара. Як правило чоловіки мають не одну краватку, а кілька, іноді їх кількість доходить до декількох десятків для того, щоб кожен костюм був доповнений правильно підібраним атрибутом.


Тепер про найважливіше: як вибрати краватку, щоб вона добре поєднувалася з іншими аксесуарами і стилем одягу і взуття? Основні моменти, які слід врахувати при виборі, це: коли, як, з чим і з якого приводу ви збираєтеся надіти краватку, потім слід характер чоловіка і зовнішність, що також може вплинути на вибір.


Читайте також:

Существует ли дружба между мужчиной и женщиной?В першу чергу зверніть увагу на свій стиль одягу, який може бути: офіційним, повсякденним, спортивним або клубним. Якщо збираєтеся на ділову зустріч, то не вибирайте яскраві краватки без малюнка або, навпаки з помітними орнаментами, наприклад, в косу смужку або крупний горох. Похід на зустріч з дівчиною можна прикрасити незвичайним, що привертає увагу, аксесуаром: шовковим, із строкатим малюнком, матовий або блискучий. Особливу увагу приділіть краватці-метелику, який може використовуватися лише в особливо урочистих випадках в комплекті зі смокінгом або фраком.


Читайте також:

3 ПРИЙОМУ РОЗВИТКУ ПАМ'ЯТІУ будь-якому випадку краватка повинна бути мінімум на один тон темніше костюма, а костюм в свою чергу темніше сорочки. Якщо сорочка має малюнок або орнамент, то в цьому випадку буде актуальна однотонна краватка і навпаки.Тканина, з якої виготовлена краватка, також має велике значення. Якісні краватки, які можна одягнути на важливі заходи повинні бути зшиті з шовку або шерсті, допустимо додавання таких натуральних матеріалів, як: кашемір, бавовна або льон. Найбільше цінуються і володіють високою якістю італійські краватки, які мають широку кольорову гаму. Аксесуари з синтетики, наприклад, поліестеру, також можуть застосовуватися, але вони набагато гірше зав'язуються і мають не такий презентабельний вигляд. Якісні краватки не повинні мати дешевого блиску, вони матові і не втрачають свою форму і зовнішній вигляд.


Читайте також:

14 риторичних запитань до жінокКласичний колір і малюнок краватки - це коса смужка, ромби, овали, зигзагоподібні смуги пастельних і темних тонів. Найчастіше намагайтеся вибрати краватку: оливкового, сірого, темно-синього і смарагдового кольорів, які добре поєднуються з різною забарвленням костюма.

Мужской онлайн журнал macho.bayura;)net


По материалам: macho.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://macho.bayura.net/news/aj_news/8318
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net