Вход | Регистрация
21.04.2017 | 11:32 Володимир
Тело

Креатин Optimum Nutrition - кращий продукт для досягнення хороших показників

Креатин вважається досить популярною харчовою добавкою, яка дуже корисна для спортсменів. Вона дозволяє підвищити рівень енергії, що благотворно впливає на якість тренувань. Креатин Optimum Nutrition в даний час прийнято вважати одним з найкращих продуктів в даній сфері, тому що він володіє значною кількістю незаперечних переваг.

Комментариев: 0    Оценок: 0
11.09.2016 | 15:37 Володимир
Тело

А У МЕНЕ БІЛЬШЕ! РОСІЙСЬКА МОДЕЛЬ ГОТОВА посунути стегна Кім Кардаш'ян

Анастасія Квітко


Російська модель Анастасія Квітко переїхала в Лос-Анджелес, щоб потіснити знамениту світську левицю Кім Кардашьян з голлівудського Олімпу.


Комментариев: 0    Оценок: 0
13.01.2013 | 00:20 Володимир
Тело

Як чоловікові позбутися свого живота

Щоб заняття в залі допомогли вам позбавитися від зайвої ваги, дотримуйтесь таких порад:


Комментариев: 0    Оценок: 0
13.01.2013 | 00:05 Володимир
Тело

Основні та типові помилки всіх курців.

1. Курити краще, ніж бути алкоголіком. Курці називають багато позитивних сторін своєї пристрасті - збільшення працездатності, схуднення, краще нюх, створення довірчої обстановки і так далі. Тим не менш, через деякий час нікотин починає викликати виснаження нервової системи і забирати в людини сили, скорочуючи його життя.


Комментариев: 0    Оценок: 0
18.11.2012 | 14:51 Володимир
Тело

З чого починати ранкову розминку чоловікові?

Напевно найскладніше для нинішнього успішного чоловіка-це знайти час для заняття спортом. Як виявляється, справа не у відсутності часу, а в ліні і невмінні планувати свій графік життя.

Комментариев: 0    Оценок: 0
14.09.2012 | 22:36 Володимир
Тело

Улучшение физической формы в домашних условиях.

Было бы хорошо, если бы существовали "волшебные таблетки", выпив которые у вас бы сразу наросла мышечная масса. Без сомнения, так было бы совершенно легко добиться каждому мужчине желаемого результата за очень короткие сроки. Но, к сожалению, в настоящее время такого не существует. Есть лишь специальные добавки, которые не существенны без физической нагрузки. Стоит помнить, что для поддержания оптимальной формы, заниматься упражнениями мужчине нужно ежедневно хотя бы около часа.


Комментариев: 0    Оценок: 0
14.09.2012 | 19:21 Володимир
Тело

Заботы о «друге» нашем меньшем

Обследования и процедуры, которые необходимо пройти, дабы сберечь свое мужское достоинство
Вроде бы всем известно, что большинство патологий лучше предупредить, чем позже длительное время их лечить, иногда совсем безрезультатно.

Комментариев: 0    Оценок: 0
22.08.2012 | 19:59 Володимир
Тело

На пути к красивому мышечному рельефу

Для достижения желаемого результата, первым делом вам необходимо позаботится о своём рационе. В него должна быть включена рыба, растительное масло, яйца и мясо, так как эти продукты способствуют снижению массы тела, включают в себя ряд витаминов, белков и углеводов, которые крайне необходимы для строения хорошего тела. Пейте много воды в течении дня.

Комментариев: 0    Оценок: 0
16.07.2012 | 21:02 Володимир
Тело

Чи потрібна чоловікові косметика?

Незважаючи на те, що в суперечках навколо користування чоловіками косметикою зламано чимало списів, єдиної думки на цей рахунок немає. Деякі вважають використання косметичних засобів ознакою приналежності до сексуальних меншин, інші впевнені - чоловік повинен за собою доглядати і бути охайним. А пом'яте обличчя, вугри, щетина, тютюновий запах не надають чоловікові привабливості.


Комментариев: 0    Оценок: 0
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net