Вход | Регистрация
10.10.2016 | 20:29 Володимир
Советы

Поради щодо фотографування в домашніх умовах


Азам фотозйомки потрібно вчитися. Не дарма фотографія - це мистецтво, яке потребує таланту і зусиль. Але не всі мають можливість запрошувати на різні заходи професійного фотографа, а значить потрібно самому осягати мистецтва фотозйомки в домашніх умовах.


Комментариев: 0    Оценок: 0
22.01.2013 | 23:02 Володимир
Советы

Чому чоловіку складно бути щирим з коханою?

Але чи потрібна така правда? Звичайно, ніхто не сперечається, що щирість важлива для відносин, але будемо до кінця чесними, найбільш часто стосунки починаються з обману, коли партнери підкреслюють свої достоїнства і приховують недоліки.

Комментариев: 0    Оценок: 0
22.01.2013 | 20:40 Володимир
Советы

Як закохати в себе дівчину.

Для цього можна використати "маски"... Що ж це за маски?

Комментариев: 0    Оценок: 0
22.01.2013 | 20:25 Володимир
Советы

Які фрази не можна вживати чоловікам

«Подивимося ...».

Найчастіше ти вимовляєш цю фразу, якщо не хочеш кудись йти, але не можеш прямо відмовити (наприклад, якщо улюблена хоче піти в гості до батьків або в театр).


Комментариев: 0    Оценок: 0
13.01.2013 | 00:33 Володимир
Советы

Що може дізнатися жінка про тебе, подивившись на твій будинок

* Якщо у тебе немає книг. Її висновок: у тебе немає мізків. Не потрібно купувати цілу бібліотеку, достатньо придбати хоча б кілька книжок і журналів, так ти покажеш, що являєшся різносторонньою особистістю. Добре б купити хоч парочку старих книг.


Комментариев: 0    Оценок: 0
12.01.2013 | 23:49 Володимир
Советы

Як вижити після походу за покупками з коханою жінкою

І тут раптом отримують від улюбленого злісний випад - «ти ще довго?». А підсумок, я думаю, зрозумілий, цивілізовано все вирішити не вийде. Що ж робити, нам, чоловікам, якщо має бути похід в магазин, а сваритися з коханою не хочеться?


Комментариев: 0    Оценок: 0
12.01.2013 | 23:41 Володимир
Советы

Як знайомитися в супермаркеті?

Поради, як познайомитись з прекрасною незнайомкою в супермаркеті...

Комментариев: 0    Оценок: 0
12.01.2013 | 23:31 Володимир
Советы

Як поводитися чоловікові, щоб його пробачила дружина

Порада перша - ваше вибачення повинно бути щирим. Просіть пробачення, а якщо потрібно, то зробіть це ще раз, але при цьому не виправдовуйтеся, а просто вибачитеся. Якщо ви визнаєте вину беззастережно, то це покаже, що ви усвідомили помилку і готові на те, щоб ситуація залишилася в минулому.


Комментариев: 0    Оценок: 0
08.01.2013 | 20:52 Володимир
Советы

Як правильно приступити до роботи без шкоди для душі і тіла

Переживання з приводу кінця новорічних гулянь у кожного строго індивідуальні. Хтось взагалі страшно втомився і на роботу летить як на свято. А хтось ще місяць буде канючити, мовляв, так мало було вільних днів, нічого з наміченого не встиг ... На всіх не догодиш.


Комментариев: 0    Оценок: 0
18.11.2012 | 14:42 Володимир
Советы

Як навчиться гладити речі чоловікові?

Багато чоловіків можуть похвалитися вмінням добре готувати. Прати і мити посуд допомагає побутова техніка, а от прасувати речі чоловікові без допомоги представниць прекрасної статі складно. Першу частину життя цю функцію виконує мама, а як бути чоловіку, якщо він вирішує вийти у вільне плавання, але ще не обзавівся постійною супутницею життя. Багато чоловіків сьогодні є представниками ділових професій, які вимагають постійного проходження дресс коду.